ATC Jesenice

Reference spokojených hostů


Lucie Perlíková (30.08.2011 - 18:29 )
hodnoceni-zarizeni
Příjemné ceny, ochotný personál. Sociální zařízení není na nejlepší úrovni, ale celkem se nám v kempu líbilo.
olijaro (19.08.2011 - 19:39 )
Tak jsme opět po roce zpět z dovolené v Jesenici. Stejně jako loni si nemohu na nic stěžovat, prostě úžasná dovolená, po které se mi bude dlouho stýskat. Doufám, že se nám zadaří přijet ještě alespoň na prodloužený víkend na podzim. Je zde tak nádherné prostředí, ideální pro houbaře nebo rodiny s dětmi, velice přijatelné ceny v restauraci za stravu, stále příjemný personál.
AŤ JSTE TU PRO NÁS STÁLE!!!
člen rodiny s dětmi Kempíci (22.08.2011 - 23:04 )
RE:
...mám stejný názor. Pendlujeme tedy všude možně, ale sem rádi zavítáme vždycky.
Kempíci (10.08.2011 - 10:10 )
hodnoceni-zarizeni
Kemp v krásném prostředí lesa. Klid, pohoda a ochota personálu. Vrací se sem mnoho generací a myslím, že stále bude oblíbeným i pro naše děti. Všude se nám moc líbilo, ale tento kemp je pro nás tím, do kterého rádi pojedeme opakovaně a bez obav. Pro rodiny s dětmi ideální.
Tomáš Mikeš ( 9.07.2011 - 00:17 )
hodnoceni-zarizeni
Určite se tam jedte podívad a posudte samy pro rybáre parada na ubytovaní ušetříte a je to v prumeru. Přece nebudete sedet v kempu my tam chodíme jen spát.
olijaro (22.08.2010 - 11:28 )
Do tohoto kempu jsem se vrátila z nostalgie po 30 letech, když jsem tam jezdila s mámou jako malé dítě. A jsem moc ráda, za rok se sem jistě vrátíme. Krásné prostředí, příjemný a ochotný personál- prostě perfektní dovolená.
olijaro (22.08.2010 - 11:22 )
hodnoceni-zarizeni
Vše v tomto kempu bylo na jedničku. Krásný kemp, nádherná příroda okolo, v restauraci plno teplých jídel, personál příjemný a ochotný. Za rok určitě pojedem zase do tohoto kempu.
Holiková Lydie (10.08.2010 - 13:48 )
hodnoceni-zarizeni
Do tohoto kempu jezdíme již 26 let a poslední 4 roky pravidelně i vícekrát do roka. Jakmile vyjdou nějaké svátky nebo prodloužený výkend, tak jej strávíme v překrásném prostředí Jesenice a ve společnosti našich přátel z kempu a i z města, kterých je za ta léta co tam jezdíme dost. Tento kemp je ve velmi krásném prostředí,pracují v něm velice ochotní a sympatičtí lidé a také cenově je velmi dostupný.Samozřejmě, že je na něm vidět zub času, ale od toho jsou upraveny ceny tak aby odpovídaly stavu tohoto zařízení. Vím, že nějaký nedostatek se tady vždycky najde, ale jsme v lese a musíme počítat s pavouky a tím pádem i s pavučinami a s jinými zvířátky. Oni lidé rádi kritizují, ale stačilo by kdyby po sobě každý řádně uklidil.Nikomu by se nic nestalo ba naopak by se po týdením nebo čtrnáctidenním lenošení trochu protáhl. Nastoupit po některých lidech je opravdu hrůza a ty dvě uklízečky, které na celý kemp jsou to v žádném připadě nemohou postačit, tak jak by si to někteří lidé představovali. V každém případě, je to krásný kemp kde se budeme rádi vracet. Letos jedeme ještě jednou na Václava a už teď se strašně moc těšíme na pobyt a na setkání s milým personálem.
Všechny zdraví Moraváci od Šumperka
Kralupačka ( 5.08.2010 - 16:38 )
hodnoceni-zarizeni
Je tam klid a pohoda.
luděk kostov ( 8.07.2010 - 19:02 )
hodnoceni-zarizeni
do tohoto kempu jezdím rád a sem sním nesmírně spokojen.obsluha a personál perfeftní.
F.Samek (25.06.2010 - 11:32 )
hodnoceni-zarizeni
dobrý kemp
(14.06.2010 - 20:33 )
hodnoceni-zarizeni
Již 9. rokem jsem navštívil tento kemp a vždy jsem byl se vším spokojen.
SALINA (23.08.2009 - 17:55 )
velice klidny a pěkny kemp,večer klid,personal velice ochotny zkratka hezka dovolena pro rodiny z dětma
hledej (22.08.2009 - 12:14 )
Spokojenost
Dobrý den, byly jsme v tomto kempu týden a naše hodnocení je: opravdu příjemný personál, který se snaží ve všem vyjít vstříc, naši čivavu dokonce "nechali bydlet zadarmo" :-), čistota odpovídající bydlení v přírodě, tzn. sem tam nějaký pavouk v chatce,takže sprej proti havěti sebou, ale WC a sociální zařízení čisté.Nakonec velmi příjemné ceny, takže se sem rádi vrátíme.
(20.08.2009 - 11:35 )
Vrátili jsme se z tohoto kempu právě nyní. Nevím jaké je společné sociální zařízení, protože jsme si objednali chatku,která má sociální zařízení vlastní. Také cena tomu odpovídá. Ale že přijedeme do chaty na dovolenou a budeme muset hodinu uklízet a dávat chatku trochu do užívání, to jsme nečekali. Z ohlasů ostatních návštěvníků mám pocit, že jsme asi byli asi někde jinde. Sprchový kout sice byl, ale igelitový závěs do půlky plný černé plísně nás "dodělal".Chatička po otevření také zrovna nepatřila mezi nejvoňavější a myslíme si, že omést chatky před sezonou od pavučin, by také nemusel být problém. Tento kemp byl vyhlášen jako 6. kemp v republice (na netu i v tisku).Nejsme lidé, kteří po kempech nejezdí, hledají problémy, nejsme žádní "cimprlich" a také neradi kritizujeme, ale kde by musel být umístěn kemp Pilák ( u Ždáru nad Sázavou, nebo kemp Dešná u Zlína), kde bylo vše nové, hlavně čisté, vybavené např. základním kuchyňským vybavením a za stejné ceny. Z reakcí, které jsme zde četli, jsme pochopili jediné, vem si levnější chatku, choď na společné sociální zařízení a budeš spokojen. My jsme si uklidili a spokojeni jsme nakonec mohli být také. Teď se někdo ozve - běžte si to vyřídit na recepci a nestěžujte si tady. Nás přijelo 11 a kdyby jsme měli šanci se umístit někde jinde, tak by jsme to asi udělali.Jsme dobrá parta a čas strávený s dobrými lidmi vše vynahradil, ale sem se už bohužel nikdy nevrátíme.
knihkupec (18.08.2009 - 20:51 )
Vřele doporučuji
Dobrý den, děkuji za skvělou dovolenou jsem přímo nadšená z Vašeho kempu kde jsem strávila s dcerou a vnučkou bohužel jenom týden.Všude bylo čisto a příjemný personál jemuž nebylo nic zatěžko.Po špatných zkušenostech z jiného kempu jsem měla obavy jak budu přijata protože mám velkého psa .U vás žádný problém nebyl.Tak se moc těším na 30.7 2010 kdy u Vás strávím 14 dnů. Už aby to bylo ! Přeji Vám spoustu tak spokojených klientů jako jsem byla já. Díky knihkupec
rumcajs (17.08.2009 - 11:16 )
dobrý den,právě jsme se vrátili z tohoto kempu byl jsem ubytován ve svém zařízení karavanu a strávili jsem tam příjemný týden sociálky sice už postarší ale čisté a vonící dezinfekcí a jestli tam někdy byl nepořádek je to hlavně obrázek návštěvníků protože někteří odhazují papíry tam kam se jim zlíbí a umýt mísu na toaletě po použití jim je také cizí,bohužel naproti tomuto jsem byl ale také svědkem ,protože část naší "výpravy" byla ubytovaná v chatkách ,plísně v chatce ve sprchovém koutu a o zatuchlině nemluvě,já byl spokojen ,určitě jsou kempy lepší ale také mnohem horší toto takový standart.
Stochovačka (30.07.2009 - 21:20 )
ahojky mi uz sem jezdime 8let a stale se nam tu libi a jsme tu spokojeni s ochotou personalu.Prijemne prostredi a vecer dobra atmosfera a Stochovaci zdravi Paju Kyselku a ostatni
martin ( 5.07.2009 - 19:26 )
zdravím,zajela jsem na výlet do tohoto kempu.rybník by měl být vzdálen 500m.z kempu jsem se vydala k rybníku,je to tak jednou tolik.řekla bych,že to je určitě 1 kilometr a přez hlavní silnici.docela dost provoz.děti bych tam samotné nepustila.myslím,že ani pro starší lidi to není.tak s tím počítejte.
provozovatel ATC Jesenice ( 5.07.2009 - 20:00 )
RE:
Dobrý den. Ano, máte pravdu, na pláž je to skutečně cca 1km. 500 metrů je měřeno k hrázi rybníka. Pouštět děti samotné k vodě beru jako nezodpovědnost, ať už je v cestě silnice a nebo ne. Proč by nebyl kemp vhodný pro starší lidi dost dobře z vašeho příspěvku nechápu - je zde hluk, nebo snad starší lidé neujdou 1 kilometr? Samozřejmě Vám děkuji za názor a informace pro další zájemce o rekreaci. S pozdravem Pavel Kyselka.
člen rodiny s dětmi Kempíci ( 8.07.2009 - 21:17 )
RE:
K vodě je to procházka. Přes silnici se jít nemusí. Procházíme pod můstkem přes potůček. Dětem trochu pohybu neuškodí a nám městským válendám také ne .-)
laba ( 3.07.2009 - 17:41 )
Zdravím všechny. Do tohoto kempu jezdím osm let zasebou. Bohužel po loňské zkušenosti s romskými spoluobčeny ( nejsem rasista ) , ale co předvedli, že se děti báli chodit na hřiště , zkusím letos jiný kemp a za rok se rád vrátím. Přeju všem v kempu krásnou dovolenou , protože je úžasnej pro rodinu z dětmi. Jen to hřiště se za osm let nezměnilo, pokud není opraveno letos.
provozovatel ATC Jesenice ( 3.07.2009 - 23:26 )
RE:
Dobrý den. Samozřejmě také zdravím. Děkuji za příspěvek do diskuze a těším se za rok na viděnou. S pozdravem Pavel Kyselka.
člen rodiny s dětmi Kempíci ( 8.07.2009 - 21:19 )
RE:
No jooo, romáky jsme zažili předloni. Také jsme z nich nadšeni nebyli. Čím to asi tak bude :-)))))) ?
Simča1979 (23.06.2009 - 18:05 )
Skvělý kemp za nejúžasnější ceny, možná proto, že je podporován obcí. Jezdíme sem již 4 tým rokem a jsme spokojeni. Byli jsme teď hlavně za houbařením, už jsme něco našli. Personál skvělý, čistota sociálního zařízení, prostě spokojenost jako vždy.
      1    2       Starší příspěvky
© 2022 FTonline s.r.o.
Hledáte kemp, penzion nebo hotel?